Zaznacz stronę

SNOWMAN

5 stycznia / sobota

bilety: 40/50 zł

Zespół Snowman rozpoczął rejestrację nowych piosenek. Efekt tej pracy usłyszymy już w październiku 2018r.

Snowman zadebiutował na polskim rynku fonograficznym w 2008 roku krążkiem „Lazy”, entuzjastycznie przyjętym zarówno przez słuchaczy jak i krytyków.
Po niezapomnianym koncercie premierowym w Studio im. A. Osieckiej zespół uzyskał nominację do prestiżowej nagrody Mateusze 2009 radiowej Trójki.
Dla scharakteryzowania ich muzyki użyto wielu określeń: post rock, jazz, elektronika, trans jazz, rock progresywny, psychodelia, gitarowa alternatywa lub po prostu eksperyment.
Drugą płytą „The Best Is Yet To Come” Snowman pokazał swoje nowe oblicze – zdecydowanie bardziej piosenkowe, melodyjne i dynamiczne. Muzycy udowodnili, że potrafią z pasją eksploatować nowe obszary i wciąż twórczo poszukują nowych form ekspresji.
W 2017 Snowman powrócił na rynek z płytą „Gwiazdozbiór”, tym razem w całości polskojęzyczną. Nowy album to zbiór utworów pełnych emocji, melodii i tego, co prawdziwe. Album został bardzo wysoko oceniony przez dziennikarzy muzycznych.
Płyta „Gwiazdozbiór” doczekała się również zbioru remiksów pod tytułem „Reworked & Remixed. Dostępny jest w wersji cyfrowej i portalach streamingowych od 23.02.2018.

Snowman w ramach akcji T.Cover przygotował doskonale znany przebój T.Love – „Jest super”. W nowej odsłonie utwór ten zabrzmiał klimatycznie, nowocześnie i niezwykle aktualnie. W tej wersji fani usłyszą także wkomponowany fragment utworu „Wychowanie”. Premiera odbyła się 2.03.2018 roku, składanka z tym utworem będzie miała premierę w listopadzie tego roku.

Lider i wokalista zespołu, Michał Kowalonek stworzył muzykę do filmu „Heart Therapy” w reżyserii Anny Zoll, zwycięzcy konkursu Nespresso Talent! podczas tegorocznej edycji Cannes Film Festival. Jest również kompozytorem muzyki do filmu dokumentalnego „Żelazny człowiek, dandys i diabeł rogaty” reżyserii Aleksandra Przybylskiego opowiadającego historię Sama Sandi i jego afrykańskich towarzyszy pełniących funkcje ordynansów i kierowców obsługujących polskich oficerów we wrześniu 1920 roku.
Natomiast utwór „Nocne Całowanie” w jego wykonaniu, pochodzący ze składanki Klubowy Paprykarz i Oranżada przygotowanej przez Filharmonię w Szczecinie, przez wiele tygodni nie schodził z pierwszego miejsca listy przebojów Antyradia i innych rozgłośni radiowych.
Michał był członkiem MGO 2017, a jego wykonanie utworu „Śmierć w Bikini” było jednym z singli promujących projekt Męskie Granie. Płyta Męskie Granie Orkiestra osiągnęła statut Platyny.

Projekt, który premierę będzie miał w 2019 roku, jest współfinansowany przez poznański Wydział Kultury Urzędu Miasta.

Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są w serwisie goout.net

+

Wszystkie koncerty rozpoczynają się
o godzinie 19.00.
Bilety można nabyć w dniu koncertu,
przy wejściu.