Zaznacz stronę

7 lutego // wstęp wolny

7.02.2018 - moje miastoIŻ – koncert piosenki awangardowej pt. Moje Miasto

zaprezentujemy 3 zespoły w jeden wieczór

 , nowe spojrzenia, muzyka z miasta, emocjonalna,  twórczość  artystyczno – impresyjna, brzmieć i mówić jak IŻ. Tego spodziewaj się na spotkaniu z zespołem.

Zespół współtworzą:
Mechagodzilla Magdalena Nowakowska – głos
Wojtek Gałecki – bas
Bartek Krawczak – perkusja, rytmika
Przemysław Śledź – gitary, głos

W ramach koncertu  otrzymają Państwo półtoragodzinne energetyczne spotkanie oparte na utworach własnych. Wykonane zostaną również znane utwory w aranżacjach zespołu.

Skład zespołu:
Mechagodzilla Magdalena Nowakowska – wokal

Poznańska wokalistka, twórczyni tekstów, łącząca wiele styli i inspiracji w jedną niezwykle wybuchową mieszankę. Dysponuje charakterystycznym głosem o dużej skali, oscylującym pomiędzy lirycznym delikatnym śpiewem, bliskim klasycznemu, a drapieżnym rockowym zaśpiewem. Rozpoznawalna nie tylko z uwagi na umiejętności głosowe, ale także poprzez specyficzny ubiór i sposób bycia oraz zamiłowanie do tatuaży.
Wojtek Gałecki – bas

Bartek Krawczak – perkusja, rytmika

Perkusista, muzyk sesyjny, ukończył studia wyższe w poznańskiej akademii muzycznej na wydziale jazzu i muzyki estradowej. Odnajduje się dobrze we wszystkich stylach muzycznych grał koncerty u boku takich artystów jak : Honorata Skarbek, Kuba Badach, Kayah, Dorota Miśkiewicz, Urszula Dudziak, Krystyna Prońko, Ewa Bem, Sonic Lake, JRM to tylko kilka nazwisk bo lista jest długa. Obecnie na stałe wspólpracuje z: Kate Ryan, Emersound, Punto Latino, Dizzy Boyzz Brass Band, The Company, Przemysław Śledziuha Sledź.
Przemysław Śledź – gitary, glos

Aktualnie związany z Teatrem Nowym  w Poznaniu, ilustrator  muzyki do spektaklów teatralnych. Artysta prowadzi również działalność edukacyjną i warsztatową. Min. Polska Akademia Gitary, ASP Woodstock Fastiwal.

oraz jako supporty:
support: KAHA & SLEDZIUHA
Duet , mistrz -uczennica. pokazali się publicznie w Mam Talent, grają instrumentalnie używając technik flamenco i fingerstyle.

support: Michał Obrębski Trio
Zespół z Poznania który powstał w marcu 2017r.
grający muzykę z cięższych odmian jazzu – Rock Jazz, Fusion, Jazz.
Inspiracją są m.in. The Aristocrats, Scott Henderson, Joe Satriani. Jednak autorskie utwory mają własny charakter odbiegający od twórczości innych wykonawców.
Dużo groovu ale również improwizacji i eksperymentów w połączeniu z częstymi zmianami dynamiki i ciekawą harmonią kształtują styl zespołu.

skład:
Michał Obrębski – kompozytor, gitara, klawisze
Piotr Jaraszkiewicz – perkusja
Paweł Kosicki – bas