Zaznacz stronę

klubokawiarnia

meskalina

Klubokawiarnia Meskalina to miejsce świetnej zabawy, serdecznych spotkań i żywych dyskusji. Można tu zabrać głos w ważnych sprawach, dodać sobie energii doskonałą kawą, posłuchać koncertu, wypić drinka, ale też po prostu tańczyć choćby i do świtu, bo to rzeczywiście i klub, i kawiarnia.

W środku Starego Rynku od kilku już lat istnieje ta pełna muzyki przestrzeń dla przyjaciół – Twoich, Waszych, czyli naszych, bo tu szybko wszyscy stają się naprawdę dobrymi znajomymi. Dzieje się tak dzięki atmosferze, w której nie ma „ściemy”. Dlatego, jak zaczniecie do nas przychodzić, to będziecie wracać.

Meskalinowa drużyna serwuje piwo, wino, świetne drinki, zimą pysznego grzańca dogrzanego wiśniówką… A jak jesteście głodni, nie musicie nigdzie wychodzić, bo tu na miejscu zjecie rozmaite tarty na ciepło okraszone sałatkami, chrupiące włoskie bułki panini z przepysznym nadzieniem serwowane na gorąco, a do kawy lub herbaty – doskonałe ciasto.
Koncerty, debaty, zamknięte spotkania branżowe lub towarzyskie, catering… To nieduże miejsce o zaskakująco wielkich możliwościach.
Latem zapraszamy do zielonego ogródka na tyłach lub do stolików w pasażu przed wejściem. Pamiętamy o palaczach, dla których jest wydzielona palarnia, zimą ogrzewana.
ZAPRASZAMY!!!