Zaznacz stronę

Klubokawiarnia Meskalina mieści się w samym sercu Poznania – w modernistycznym budynku Galerii Miejskiej Arsenał na środku Starego Rynku, tworząc niezależną, kulturotwórczą wyspę; ze sceną, barem, miejscem na kameralne spotkania lub wystawy oraz letnim patio.

Jest jednym z ważniejszych punktów na polskiej mapie koncertowej. Przez lata działalności na meskalinowej scenie odbyło się kilkaset koncertów z wykonawcami z całego świata, od bardów po kilkunastoosobowe big bandy. Swoje miejsce mają tu liczne mniejsze i większe festiwale, w tym Festiwal Przyjaciół Meskaliny, będący kwintesencją działalności klubu.
Debaty, spotkania podróżnicze, wystawy, weekendowe djskie live-acty, dopełniają program, odbywających się tu wydarzeń kulturalnych.
Klubokawiarnia udostępnia również przestrzeń, oraz własny catering dla rezerwacji firmowych i zamkniętych spotkań. W barze można zasmakować w wyborze serwowanych, najlepszych markowych alkoholi, autorskich drinków oraz kraftowych piw.

Obie strony barowego kontuaru, zrzeszają środowisko ludzi kultury, zacierając wszelkie granice i łącząc różne światy.
Meskalinę tworzą ludzie z pasją, zaprzyjaźnieni barmani i klienci, środowisko stałych bywalców, niemalże zameldowanych w tym miejscu.
To właśnie te osoby nadają ducha i kształtują atmosferę Meskaliny.

godziny otwarcia codziennie od 18.00
czynne do: wtorek, środa, czwartek, niedziela – około 1.30
piątek, sobota – 3.30
w poniedziałki nieczynne

Zapraszamy!