Zaznacz stronę

10 stycznia // 21.00

wstęp wolny

Miss Is Sleepy obudzona! Leniwie, lecz miarowo pracująca maszyna perkusyjna wytycza rytm gitarze basowej, minimalistyczno-przestrzennym brzmieniom Fendera Rhodes, a nade wszystko hipnotyzująco zaśpiewanym zwrotkom i
refrenom. MIS zabiera Was w podróż po pustkowiach, rubieżach sielskiego dzieciństwa,
odległych krainach, każdy kawałek to opowieść prowadzona zadziornym głosem Hucka Finna oraz brzmieniem jego banjo. Folktronika z poznańskiego blokowiska, w składzie: Izabela Rekowska (wokal, teksty, harmonijka, banjo), Augustyn Maciejowicz (bity, klawisze, banjo), Marcin Gołębniak (bas, elektronika)

Mają za sobą występ na Opole Songwriters Festival 2015 oraz koncerty w klubach poznańskich i nie tylko. W przygotowaniu debiutancka EPka.

do posłuchania:
SC: https://soundcloud.com/mississleepy

Moriah Woods – songwriterka pochodząca z miasteczka Paonia w stanie Kolorado. Muzykę we krwi, jej matka jest skrzypaczką, ojciec – muzykiem rockowym. Już jako nastolatka wyprowadziła się z domu by grać i podróżować.
Po powrocie w rodzinne strony Woods zajęła się pisaniem własnych utworów. W grudniu 2013 roku ukazał się jej pierwszy album zatytułowany „Bring the Rain”. Co ciekawe, krążek nagrała samodzielnie we własnym domu.
Płyta zawiera dziesięć kompozycji utrzymanych w stylistyce amerykańskiego folku lat 20.

Obecnie Moriah Woods mieszka w Polsce i pracuje nad materiałem na kolejny album. Zaangażowana jest także w działalność zespołu The Feral Trees. Podczas tegorocznej edycji festiwalu Open’er, Moriah była gościem sceny
dworcowej.

Tym razem z zespołem: Moriah Woods – Wokal/git/banjo, Mariusz Antas – Bass, Michal Glos – Perkusja

YouTube: https://www.youtube.com/user/moriahwoodsmusic
Facebook https://www.facebook.com/Moriahwoodsmusic/