Zaznacz stronę

14 stycznia // 19.00maja_koman2bilety: 22/25 pln

Maja Koman Noworocznie w Meskalinie tym razem z promocją nowego singla ,,Zwiąż te kłaki” (pochodzący z drugiej płyty ,,Na supełek” wydawnictwo Warner Music Poland) którego premiera miała miejsce w listopadzie 2017.

Oprócz nowego singla, usłyszymy utwory które powstały ostatnio przy pracy nad trzecią płytą, materiał drugiej i pierwszej płyty, z pewnością nie zabraknie również ,,Kocham karpia” czy ,,Babcia mówi”.

Maja Koman – intrygująca postać o wielu artystycznych twarzach. Pisze, komponuje, aranżuje i czaruje głosem. Koncerty zawsze przepełnia melancholia mieszana z dużą dawką ironii, dystansu i śmiechu. Fani pokochali ją za szczerość w słowach, dźwięku i zachowaniu. Docenił to również świat fonograficzny i tak w 2015 roku pierwsza płyta pt.: ,,Dlaczego nie” została nominowana do Fryderyka w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. Oprócz miłości do muzyki Koman debiutuje jako reżyser już nie tylko własnych klipów.  Ostatnio zaskoczyła fanów animacją pt.: ,,Summa” ,która została nominowana w kategorii Super Kreator 2017 na festiwalu Screen and Sound w Karkowie.

Skład:
wokale, ukulele i inne – Maja Koman
kontrabas i bas – Damian Kostka
gitary – Dawid Kostka
wiolonczela – Bartek Zboralski