Zaznacz stronę
LOR
20 października, 19.00

bilety: 25/30 zł

Zadebiutowały 3 lata temu utworem „Windmill”. Jako nastoletnie dziewczyny od razu zwróciły uwagę kilkuset tysięcy użytkowników YouTube’a ale też dziennikarzy i promo-torów, co zaowocowało występami w Dzień Dobry TVN i festiwalowym debiutem na Spring Break Showcase w Poznaniu. W 2019 wydają debiutancki album!

Lor to grupa stworzona przez cztery utalentowane dziewczyny z Krakowa: Julię Skibę (pianino), Pau-linę Sumerę(teksty), Jagodę Kudlińską (śpiew) i Julię Błachutę (skrzypce). Częściowo poznały się w szkole, częściowo przez internet. Serca słuchaczy zdobyły subtelnym songwritingiem inspirowanym muzyką folkową. Mimo bardzo młodego wieku, mają już za sobą koncerty w całej Polsce, w tym na scenach takich festiwali jak Open’er, OFF czy Orange Warsaw. Debiutancki album „Lowlight” światło dzienne uj-rzy 12 kwietnia 2019. Zawartość albumu stanowi kontynuację drogi obranej od samego początku. To 15 utworów przepełnionych delikatnymi, poetycki-mi melodiami fortepianu i skrzypiec. Historie zawarte w tekstach traktują zarówno o miło-ści, przyjaźni jak i poczuciu straty czy smutku. Powołane do życia przez subtelny śpiew Ja-gody Kudlińskiej i towarzyszącego jej chóru dopełniają całość „Lowlight”

Choć od samego początku dziewczyny przyznawały się do inspiracji Birdy, Soley czy Tomem Rosenthalem, dziś wypracowały swój własny styl i brzmienie. Przyczynił się do tego na pewno Michał Przytuła, ceniony producent muzyczny, mający w swoim dorobku pracę z Kayah, Reni Jusis czy ostatnio z Kortezem. To w jego studio nagraniowym rejestrowane były prawie wszystkie partie wokalne i instrumentalne płyty „Lowlight”.

Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są w serwisie goout.net
+
Wszystkie koncerty rozpoczynają się
o godzinie 19.00.
Bilety można nabyć w dniu koncertu,
przy wejściu.