Zaznacz stronę
Niepowtarzalna atmosfera jednego z najlepszych klubów w Polsce, oryginalni artyści, pasja i emocje – to wszystko znajdziecie na płytach z serii Live@Meskalina.
live

Bez biznesplanów i udawania – podczas koncertów w Meskalinie zawsze najważniejsza była muzyka i kontakt między ludźmi. Zrobiliśmy wszystko, by na płycie, którą trzymacie w ręku zarejestrować koncert z duszą, a nie proste odgrywanie wyuczonych dźwięków.

Live@Meskalina to różne gatunki – od folku i etno, przez jazz i rock, aż do ambitnej elektroniki – różni artyści i dwa słowa klucze: szczerość i frajda. Seria nie powstałaby bez wsparcia wielu osób, sponsorów i was – artystów i meskalinowej publiczności. Dzięki. Miłego odsłuchu.

Zapis ten jest dla nas uwieńczeniem ostatniej dekady tworzenia muzyki. Znajdziecie tutaj tylko stare piosenki, ale niektóre w nowych aranżacjach. Chcemy podziękować naszym rodzinom, przyjaciołom i fanom za bycie z nami przez te wszystkie lata. Wydając ten album chcemy zacząć od nowa, tym razem na dobre.

Projekt nie byłby możliwy bez kilku entuzjastycznie nastawionych ludzi: dzięki Ci, Benek (szczególnie Tobie), Eryk, beata, Kasper, Wam wszystkim w Meskalinie i pozostałym osobom zaangażowanym. Mamy nadzieję, że to nagranie zadowoli naszych obecnych fanów, a w przyszłości przysporzy nam nowych. Miłego słuchania i wyczekujcie więcej!

(W międzyczasie zabieramy się do tworzenia nowych piosenek).
Pozdrawiamy, BN

Kup płytę w: Tristero, Deezer, Amazon

W nagraniach udział wzięli: Kuba Jankowiak, Piotr Mełech, Michał Pijewski, Michał Fetler, Kuba Donaj, Łukasz Śliwiński, Rafał Igiel.
Wszystkie utwory znajdujące się na płycie to muzyka tradycyjna z rejonu bałkanów, bliskiego wschodu, Turcji i Indii.

Kup płytę w: Tristero, iTunes

PIERWSZY WSPÓLNY KONCERT TOMKA I WOJTKA odbył SIĘ PO SUGESTII ICH PRZYJACIÓŁ. ta spontaniczna idea to obecnie kilkuletni już projekt – mają za sobą kilkadziesiąt występów, w tym na kilku festiwalach. duet ten w sposób niepowtarzalny łączy muzykę elektroniczną z instrumentami perkusyjnymi i etnicznymi. generują wyjątkowe brzmienie, to, co słyszymy jest jedyne w swoim rodzaju.

Podziękowania:
QLHEAD > Żanecie, Kubie, E.I.
Wojtek > Dominice, Zuzce, Pawłowi
QLHEAD+Wojtek > Benkowi, Beacie i całej meskalinowej Załodze

Kup płytę w: Tristero, Deezer, Amazon, iTunes