Zaznacz stronę

4 czerwca // od 15.00urodziny

Meskalina ma urodziny. To już 7 lat.
Akurat dokładnie od 4 czerwca 2010r.
W niedzielę 4 czerwca 2017 od 15.00 zapraszamy na wspólną imprezę.
Wstęp wolny.

Garden Party od 15.00 w naszym patio.
Zagrają tam nas dj-e rezydenci….
W niedzielnej atmosferze radosnego pikniku przy grillu będzie można posłuchać muzyki i dobrze zjeść lub posmakować dobrego jedzenia i się pobawić.
W menu przewidujemy podanie naszych sztandarowych dań, coś na słodko np. serniczki i coś na ostro np. Czerwone Curry z warzyw, oraz grillowane marynowane warzywa jak cukinia, bakłażan. Oczywiście nie zabraknie kiełbasek i innych specjałów.
W patio pojawi się roll-bar i będziemy podawać Cydr i piwo w promocyjnych cenach.
Koncerty na scenie w Meskalinie rozpoczną się od 19.00 do 22.00
Zagrają: Adrian Karma – debiutujący w Meskalinie, oraz dobrze znani bywalcom naszego klubu: Bajzel, Kilwater

karma1Adrian Karma to debiutujący w roli solisty artysta z Poznania. Aranżer, multiinstrumentalista, wokalista, a przede wszystkim sympatyczny chłopak z pasją. Jak sam przyznaje, w muzyce najważniejszy jest przekaz:

„Faktycznie, gram na kilku instrumentach, głównie na gitarze i zestawie perkusyjnym – ale nie postrzegam muzyki jako sposobu na prezentację swoich umiejętności manualnych. Zupełnie przeciwnie, uwielbiam ten konkretny rodzaj przekazu głównie dlatego, że pozwala na swobodne dzielenie się z innymi tym, co uważamy za ważne. Mój przekaz to empatia, anty-roszczeniowość i racjonalizm. Wydaje mi się, że nie doceniamy innych i świata, który nas otacza, działamy na podstawie emocji, osądzamy bez refleksji. Nie musi tak być i chyba warto o tym mówić :)”

Oprócz solowej działalności, Adrian jest także członkiem dwóch aktywnych zespołów – Sanity i Parajatsi. Jego debiutancki album 'No such place as home’ ukaże się w drugiej połowie 2017 roku.

 

Bajzel_fot_-_Andrzej_MajosBAJZEL to chodząca machina muzyczna. Sam pisze teksty, komponuje muzykę oraz śpiewa. Jego koncerty wyróżnia nietypowa, oryginalna kompozycja powstała z przeplatania wielu gatunków. Przy pomocy zapętlania sampli perkusyjnych, gitar i wokali śpiewanych na żywo tworzy muzykę przypominającą kilkuosobowy zespół. Od 2011 roku wraz z Jackiem „Budyniem”Szymkiewiczem (Pogodno) tworzą duet Babu Król, z którym również stale koncertują. Muzyk ma na swoim koncie kilkaset koncertów w kraju i za granicą ( m. in. Stany Zjednoczone, Hiszpania, Holandia, Belgia, Francja, Czechy). Grał trasy m.in z Pogodno, Kasią Nosowską, Strachy Na Lachy, Lao Che.

 

kilwater-1Kilwater powstał w 2011 r. w Poznaniu. Początkowo zespół grał  w stylu surf- rockowym. Od roku 2014 ukształtował się pięcioosobowy skład muzyków, związanych z różnymi poznańskimi formacjami: Marcin «Boogie» Wieczorkiewicz — gitarzysta, lider i autor większości kompozycji (występujący również jako Dj Boogie, wcześniej w grupach: Danse Macabre, Brakdanych i Hellow Dog), perkusista Adam Nastawski (Plum, występuje też jako DJ Człowiek), basista Grzegorz Książkiewicz (Snowman), klawiszowiec Marcin Szczęsny (od 2014 r.również w grupie Snowman) i saksofonista Michał Fetler (Tsigunz Fanfara Avantura, TonyTony). Premierowy album powstał w poznańskim Studio im. Alberta Hofmanna (ahstudio.pl). Realizacją nagrań, miksem i masteringiem zajął się Bartłomiej Frank. Na płycie znajdzie się jedenaście utworów instrumentalnych oraz dwie piosenki, do których zaproszeni zostali Gosia „Siara” Witkowska i Peter J. Birch. Wypadkową muzycznych charakterów zespół określa jako Psychedelic Movie Surf Rock. Na spokojnej tafli rock’n’rollowego akwenu, Kilwater napotyka burzę rocka progresywnego i jazzowych improwizacji. Gitarowe żagle — wsparte na solidnym, rytmicznym maszcie — targa szkwał saksofonu i syntezatorów. W muzycznej toni daje się wysłyszeć psychodeliczne zawodzenie syren i nimf, jak i funkujące echa kryminalnych seriali telewizyjnych z lat 70. Zespół koncertował m.in. w ramach Spring Break Festiwal, Short Waves, Cienka Biała Linia, Demostacja, Gramy u Siebie w CK Zamek, Jazz Ring, live w Radio Afera. Supportował Voo Voo i Fisz Emade.