Zaznacz stronę

kari6 listopada
Kari Amirian
Bilety: 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu koncertu
Bilety dostępne w: klubie, CIM, bilety24.pl

Współczesna scena muzyki indie – popowej w Polsce do niedawna stała w miejscu. Projekt Kari Amirian jest dowodem na to, że na polskiej scenie muzycznej nadchodzą znaczące zmiany.

Ta obdarzona niezwykłym talentem młoda wokalistka i producentka, wzbudza coraz większe  zainteresowanie. Sama komponuje piosenki, a w tekstach ukrywa kawałek siebie i swojego życia. Muzyka, którą tworzy to połączenie polskiej melodyki i skandynawskiego wysmakowania. Całość idealnie dopełniają różnorodne instrumenty instrumenty – od wiolonczeli, dzwoneczków, gitar po tounge drum i magicznie brzmiący Qchord.

Kari Amirian przełamuje stereotypy i stawia na bezkompromisowość. Wybiera wolność i własną drogę. W tym co robi jest autentyczna i daje prawdziwą siebie, zdobywając tym samym coraz więcej fanów.
„Daddy says I’m special”, tak zatytułowany jest jej pierwszy, solowy album, zapowiada jeden z najciekawszych tegorocznych debiutów. “Słucha się tej muzyki przede wszystkim otwartym sercem i z przeświadczeniem, że uczestniczymy w czymś absolutnie niezwykłym.” – mówi jeden z dziennikarzy radiowych. Piosenki Kari przenoszą w inną rzeczywistość. To prawdziwa uczta dla ucha i duszy.

Już 6 listopada w klubie Meskalina w Poznaniu będziemy mieli okazję posłuchać artystki i jej zespołu na żywo.
To wydarzenie jest gratką dla dla miłośników eksperymentów z niebanalną muzyką akustyczną w roli głównej.
Kari Amirian na scenie zaraża wszystkich swoją energią i pasją, dlatego wokół jej koncertu nie sposób przejść obojętnie. Musicie to zobaczyć!

Więcej informacji o Kari Amirian i jej projekcie znajdziecie na facebook’u.

Skład zespołu: Kari Amirian (vocal, piano), Robert Amirian (ac. guitar), Wojtek Traczyk (bass), Jan Stokłosa (cello, live electronics, Qchord, glockenspiel), Krzysiek Łochowicz (guitars, tongue drum), Kuba Szydło (drums).