Zaznacz stronę

Inwazja barbarzyńców w Meskalinie, 21-22 kwietnia

inwazja

Od intymnych aktów na zdjęciach Ewy Kuryluk, szalonych wizji artystów – outsiderów po wyprawę w głąb ludzkiego ciała. Tegoroczna Inwazja barbarzyńców zaprezentuje bardzo różnorodne portrety  Innego, tym razem ułożone w cyklach . Finał festiwalu odbędzie się na Jeżycach w Poznańskich Zakładach Graficznych.

 

Okladka1Wtorek 21 kwietnia

Ha Noi

Happening Ha Noi to swobodna interpretacja niedawno wydanej książki Agnieszki Kłos pt. Gry w Birkenau”. Ha Noi to współczesny labirynt, w którym każda tożsamość jest możliwa.

Agnieszka Kłos jest pisarką, krytyczką sztuki i fotografką.

 

 


Bodies_Antibodies_PragŚroda 22 kwietnia

Performance – „Bodies/Antybodies”, alien productions

Performance „Bodies/Antybodies”, to wyprawa w głąb ludzkiego ciała. Będziemy mogli usłyszeć przetworzone bicie serca jednego z artystów i wejdziemy do wirtualnego ciała przez modulowanie dźwięku fal mózgowych.

alien productionsgrupa artystów z Austrii tworzących w dziedzinie sztuk elektronicznych.


grzechyPaździernik – zapowiedź

Siedem grzechów- Teatr Ba-Q

Najnowszy spektakl Teatru Ba-Q wykorzystuje konwencję kabaretu do ironicznego przyjrzenia się współczesnej kulturze. Kolaż luźno powiązanych scen jest swobodną interpretację siedmiu grzechów głównych. Będzie pycha!

Teatr Ba-Q – grupa związana z Fundacją Barak Kultury powstała w 2009 roku. Jej liderem jest Przemysław Prasnowski aktor, reżyser i scenarzysta przez wiele lat związany z Teatrem Strefa Ciszy.

Szczegóły i program całego festiwalu: www.inwazjabarbarzyncow.pl