Zaznacz stronę

mark21 października, godz. 20.00
Hello Mark
wstęp wolny

Szóstka przyjaciół grających w różnych grupach postanowiła połączyć siły i stworzyć coś, co odbiega od ich dotychczasowych dokonań. Jesienią 2011 odbyły się pierwsze, intensywne próby. Wówczas została też zarejestrowana sesja „Live@Home”. – „Te cztery utwory, to były w ogóle pierwsze kawałki jakie napisaliśmy. Początkowo chodziło o to, żeby wysłać to do znajomych i załatwić w ten sposób jakiś koncert. A ponieważ wyszło przyzwoicie – wrzuciliśmy całość do Internetu. Szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się tak pozytywnych reakcji” – twierdzą muzycy. A przyjęcie faktycznie było bardzo ciepłe – Głos Wielkopolski uznał grupę za jedną z „poznańskich nadziei roku 2012”, nagrania pojawiły się w radiowej Czwórce, Esce Rock i stacjach lokalnych.
Później przyszedł czas na koncerty w klubach zachodniej Polski i ten dotąd najważniejszy – transmitowany na żywo występ w Programie IV Polskiego Radia, który do dziś można obejrzeć w Internecie.
Pod koniec lipca grupa weszła do studia, by zarejestrować materiał na debiutancki album. Koncert w Meskalinie będzie pierwszą okazją, by usłyszeć na żywo cały materiał. Nie zabraknie też dodatkowych, świeżych jeszcze piosenek i kilku niespodzianek.

Skład zespołu:
Oskar Staszak – śpiew
Michał Kmieciak – klawisze
Michał Białobrzeski – gitara
Filip Kwadrat Martyniec – bas
Adam Fordon – perkusja

www.facebook.com/hellomarkmusic
www.youtube.com/hellomarkmusic
www.hellomarkmusic.com