Zaznacz stronę

hello21 grudnia, niedziela, godz. 19.00
HELLO MARK
przed koncertem Hello Mark koncert debiutującej poznańskiej grupy All Saints
cena biletu: 12 zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu koncertu

Debiutancka płyta grupy HELLO MARK – “Close Your Eyes” to jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku. Zapowiadana na maj, ostatecznie ukazała się w listopadzie. W niedzielę, 1 grudnia, w Meskalinie będzie można przekonać się, jak brzmi na żywo.
HELLO MARK powstał pod koniec 2011 roku w Poznaniu. Zespół działalność rozpoczął od zamieszczenia na kanale YouTube czterech utworów z sesji „Live@Home”. Niespodziewanie trafiły one na ogólnopolskie anteny radiowej Czwórki i Eski Rock, a w maju 2012 HELLO MARK zagrał transmitowany na żywo koncert w Programie IV Polskiego Radia. Na żywo w radio grupa zagrała także we wrześniu 2013 – na inaugurację koncertowego sezonu w Studio im. Komedy Radia Merkury.
W kwietniu 2013 ukazał się pierwszy oficjalny singel zespołu – „Never Ending Story”. Utwór trafił na anteny m. in. Trójki, Czwórki i Eski Rock, a na Liście Przebojów Radia Merkury dotarł do 2 miejsca. Utwór ilustrował teledysk w reżyserii laureata filmowego festiwalu w Gdyni – Marcina Mikulskiego. Za kamerą stanął inny poznaniak – Maciej Twardowski, twórca klipu „Trzy sny o tym samym” grupy Myslovitz.
W listopadzie, tuż przed ukazaniem się płyty, zespół wypuścił drugi singel – „Close Your Eyes”. Do piosenki powstał, kręcony częściowo nad morzem, teledysk Dawida Powickiego.
Podczas koncertu w Meskalinie zespół zagra wszystkie utwory z płyty „Close Your Eyes”. Nie zabraknie także kilku nowszych utworów, które zasygnalizują nowy kierunek muzycznych poszukiwań zespołu.

HELLO MARK zagra w składzie:
Oskar Staszak – śpiew
Michał Kmieciak – instrumenty klawiszowe
Jarek Krawczyk – instrumenty klawiszowe
Filip Kwadrat Martyniec – bas
Adam Fordon – perkusja
Michał Gołąbek – gitara