Zaznacz stronę

hav6 października, niedziela, godz. 20.00
[haven]
wstęp wolny

Muzyka [haven] to eklektyczny miks trip hopu, muzyki tanecznej oraz industrialu. Projekt powstał w 2005 roku z inicjatywy Marcina Jarmulskiego.
[haven] ma na swoim koncie pięć albumów, cztery wydane na rodzimym rynku przez War Office Propaganda, Rage In Eden, Zoharum oraz jeden, wydany w prestiżowym, amerykańskim Tympanik Audio.

[haven] współpracował z wieloma muzykami min. Magdą Głocką (laureatką Nagrody Młodych Kompozytorów im. Tadeusza Bairda.), Michałem Brychcym (Mojomaat).

Projekt aktywnie koncertuje i miał okazję wystąpić na następujących festiwalach min: Moravian Industrial Festival (Ołomuniec), Electronic Music Festival (Dublin), Castle Party Festival (Bolków), Wrocław Industrial Festival, Industrial Festival (Mińsk) Intermediale Festival (Legnica), Animator Festival (Poznań), Festiwal Nauki i Sztuki (piwnice pod Toruniem, występ pod Radioteleskopem) oraz wielu prestiżowych miejscach min.: Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, CSW Łaźnia w Gdańsku, Spazio Concept w Mediolanie, Kościół Ewangelicki (Międzybórz)

Najnowszy album zatytułowany NOIR, jest owocem współpracy z wokalistką Ewą Wymysłowską, która stała się pełnoprawnym członkiem projektu.

Tematyka albumu skupia się wokół najbardziej dramatycznych aspektów relacji damsko- męskich. NOIR jest miejscem, w którym seks i pożądanie miesza się z odrzuceniem i cierpieniem.

Album można kupić oraz ściągnąć na następującej stronie:
havenproject.bandcamp.com/album/noir

Oficjalna strona duetu:
havennoir.com