Zaznacz stronę

GRABEK

10 maja // 19.00

Grabek powraca z „Day One”

Po sześciu latach milczenia Wojtek Grabek – muzyk, kompozytor i producent – powraca z trzecią solową płytą.

O nowym wydawnictwie mówi: „Day One” to płyta z najbardziej osobistą muzyką, jaką w życiu napisałem; to opowieść – praktycznie bez słów – o bardzo konkretnie umiejscowionych w czasie narodzinach; opowieść o początkach nowego – bolesnych, pięknych, czasami trywialnych, czasem chaotycznych. Czy chcę tą płytą odciąć się od mojej muzycznej przeszłości? Nie wiem. Chyba nie mam jednoznacznej odpowiedzi.”

„Day One” ukazała się 9 marca 2018 nakładem własnego labelu artysty „090318″ cyfrowo – jest dostępna na oficjalnej stronie www.090318.pl oraz w głównych serwisach streamingowych.

Już od dnia premiery płyta została entuzjastycznie przyjęta zarówno przez fanów jak i krytyków. Portal Interia ocenił „Day One” na 9/10 punktów; Jarek Szubrycht z Gazety Magnetofonowej napisał o płycie: „znakomita”.

Za swój debiut „8″ Grabek był nominowany do Fryderyka 2012 w kategorii Album Roku Muzyka Elektroniczna, występował na scenach m.in. Open’er Festival, Free Form Festival, Transvisualia, czy słowackiego Download, zagrał trasę Męskiego Grania. Artysta supportował m.in. Olafura Arnaldsa.

Koncert w Meskalinie to premierowe wykonanie nowego albumu w całości, na żywo.

Album: Grabek „Day One”
Premiera: 9 marca 2018
Oficjalna strona: www.090318.pl
FB: www.facebook.com/grabekmusic
YT: www.youtube.com/wojtekgrabek
Teaser: https://youtu.be/7k1dzS5LVK8

Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są w serwisie goout.net

+

Wszystkie koncerty rozpoczynają się
o godzinie 19.00.
Bilety można nabyć w dniu koncertu,
przy wejściu.