Zaznacz stronę

data: 8.01.2015, czwartek
godzina: 19.00
bilety: 15 zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu koncertu

Tegoroczni uczestnicy półfinaliści programu „Mam Talent” oraz zwycięzcy konkursu Instytutu Muzyki i Tańca na Jazzowy Debiut Fonograficzny Roku!

FOURS-Collective

Ich muzyka to niebanalna mozaika brzmień, która otwiera przed słuchaczem przestrzeń pełną światła i emocji w najczystszej postaci. To nieustanny eksperyment łączenia ze sobą brzmień i gatunków trafiający w najczulsze zakamarki duszy każdego odbiorcy. Drum’n bass i muzyka klasyczna, jazz i etno, funk i brzmienia elektroniczne to tylko początek długiej listy gatunków, które wrzucone do jednego tygla przynoszą efekt w postaci debiutanckiego albumu „Treezz”.

Każdy koncert to niepowtarzalne zderzenie indywidualnej energii muzyków, których radość wynikająca ze wspólnego tworzenia emanuje wokół wciągając odbiorców w muzyczne peregrynacje.

F.O.U.R.S. jest formacją muzyczną założoną w 2010 r z inicjatywy studentów Akademii Muzycznej w Krakowie. Ukoronowaniem wspólnego działania muzyków jest debiutancki album „Treezz” wydany w marcu 2014, który zdobył uznanie radiowych osobistości takich jak Piotr Metz, Jan Ptaszyn Wróblewski, Antoni Krupa i innych. Z tym materiałem zespół koncertuje jako F.O.U.R.S. Collective.

Skład:
Zbigniew Szwajdych – trąbka
Stanisław Plewniak – saksofony/wokal
Michał Salamon – piano
Krzysztof Augustyn – kontrabas
Szymon Madej – perkusja

Facebook:
www.facebook.com/foursmusic