Zaznacz stronę

hymns13 maja, poniedziałek, godz. 20.00
Evening Hymns
bilety: 20 zł przedsprzedaż, 30 zł w dniu koncertu

8 kwietnia. Zaznacz tę datę w swoim kalendarzu gdyż właśnie wtedy pochodzące z Toronto Evening Hymns wyda swoją najnowszą płytę „Spectral Dusk „w angielskiej wytwórnii Tin Angel Records;
Po długiej trasie koncertowej w Europie (2011/2012), obejmującej występy na między innymi Rolling Stone Weekender, Reeperbahnfestival czy koncerty z Agnes Obel i Timber Timbre, zespół zespół powróci do Europy na sześcio tygodniową trasę po Niemczech, Francji, Belgii, Szwajcarii, Włoszech, Czechach, Wielkiej Brytani i oczywiście jeden jedyny koncert w Polsce w Klubokawiarnii Meskalina.

Dobrze oceniania płyta „Spectral Dusk” opowiada o kwestiach bardzo osobistych a na poziomie muzycznym i tekstowym zdaje sie prowadzić zesoł do nowej ligi. Płyta została nagrana w 2012 roku, w drewnianym domku w północnym Ontario w gronie najbliższych przyjaciół. Projekt wsprali także muzycy z The Wooden Sky, Timber Timbre i City and the Colour.

Po raz kolejny Evening Hymns stworzy unikalny klimat oparty na muzyce, emocjach i historiach, które przeniosą słuchaczy w inny świat. Cechą charakterystyczną koncertów zespołu jest także zmienna gra, odmienne uszeregowanie piosenek czy sposób występowania, co czyni każdy z koncertów niepowtarzalnym wydarzeniem. Dlatego nigdy nie można powiedzieć, że już widziało się Evening Hymns.