Zaznacz stronę

EDYTA GÓRECKA

10 stycznia / czwartek

bilety: 20/25 zł

Edyta jest wokalistką i autorką tekstów. Wraz z zespołem, na scenie muzycznej pojawiła się pod koniec 2016 roku z utworem „Sierpień”. Jest laureatką konkursu Skoda Auto Muzyka.

Katarzyna Nosowska,określiła wokalistkę słowami: “To jest głos pochodzący z zupełnie innej rzeczywistości. Edyta pojawia się z chłopakami, serwuje nam piosenkę o sierpniu i ja wierzę, że wszystko będzie dobrze.”

Jej muzyka spotkała się z pozytywną opinią polskich jaki i anglojęzycznych mediów muzycznych, takich portali jak np: Beehype, Brand New Anthem, All About Music, Outrave, Gazeta Magnetofonowa czy Europavox.
Była nominowana do Opolskich Debiutów 2017 gdzie utwór “Sierpień” doceniła Mela Koteluk: “Za nastrój całości utworu, jego konsekwentną delikatność i oryginalną melodię.”

Twórczość Edyty Góreckiej to wypadkowa inspiracji całego zespołu brytyjską muzyką gitarową, przestrzenią islandzkich kompozycji i lekkością akustycznych brzmień.
Kluczową rolę w jej muzyce pełnią autorskie teksty, które natchnione literaturą i osobliwą obserwacją świata, wprowadzają w podwodno-oniryczny klimat. Świat tekstu to przestrzeń do marzycielsko-swoistego przedstawienia wyobrażeń o rzeczywistości wokół, własnych przemyśleń i historii jakie mają miejsce.

Skład zespołu: Radek Musiolik – gitara, Rafał Niewiadomski – gitara, Bartek Bargiel – gitara basowa
Michał Begej – perkusja

Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są w serwisie goout.net

+

Wszystkie koncerty rozpoczynają się
o godzinie 19.00.
Bilety można nabyć w dniu koncertu,
przy wejściu.