Zaznacz stronę

sobota // 22 października

19.00 GOŃ CHARLIE // 19.45 ROSALIE CHATWIN // 20.30 LETTERS FROM SILENCE // 21.30 MICHAŁ PYDO // 22.30 REDROOM

charlieIntymnego początku sobotniego wieczoru możemy spodziewać się po Goń Charlie, projekcie pochodzącego z Poznania Kuby Pierzchalskiego, który w swojej twórczości deklaruje wpływy takich artystów jak Bon Iver, Sufjan Stevens czy Radiohead. Równie młodą, co zdolną singer-songwriterką jest Rosalie Chatwin. Jej pełen uroku głos doskonale współgra z dźwiękami gitary akustycznej, która najczęściej towarzyszy tej artystce podczas występów. 7 lat trwa już wspólna przygoda Wawrzyńca Dąbrowskiego i Maćka Bąka, tworzących duet Letters From Silence.

lettersWarszawscy muzycy, którzy zaprezentują się sobotniego wieczoru jako trzeci, mają na koncie dobrze przyjęty, wydany w 2011 roku album No Plain Shortcuts. Ci, którzy pamiętają zespół Hatifnats, z całą pewnością przywodzą myślami unikatowy głos wokalisty tej formacji. Michał Pydo, bo o nim mowa, pozostał wierny alternatywnym korzeniom do dziś, tworząc już pod własnym imieniem i nazwiskiem.

redroomZwieńczenie przedostatniego dnia Festiwalu Przyjaciół Meskaliny stać będzie pod znakiem występu duetu Redroom. Miks tanecznych inspiracji oscylujących wokół techno, to idealna pozycja na finał wieczoru.

Bilety są także dostępne w klubie i CIM