Zaznacz stronę

dominika4 lutego, poniedziałek, godz. 20.00
Dominika Barabas
bilety: 15 zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu koncert

Wokalistka, multiinstrumentalistka, kompozytorka i tekściarka.
Zamglona barwa głosu, indywidualny muzyczny styl i niebanalne teksty tworzą niepowtarzalny design sceniczny jej każdego koncertu.
Swoim talentem i magnetyzmem podbiła serca jurorów licznych festiwali, zdobywając kolejne pierwsze miejsca. W październiku 2008 roku ukazała się jej debiutancka płyta „Cień”, zbierając nad wyraz pozytywne recenzje.

Koncerty Dominiki są bardzo intensywnie przeżywane przez odbiorców, ponieważ historie które wyśpiewuje są uniwersalne i ponadczasowe. Ubrane w niecodzienne dźwięki wielu osobliwych instrumentów (od różnorodnych gitar, przez instrumenty klawiszowe, bas i perkusję – aż po szereg małych instrumentów – m.in. Gitalele, flet irlandzki, kazoo czy kinderklavier) świetnie sprawdzają się podczas każdorazowego spotkania z publicznością. Wokalistce towarzyszy jej dream team – trójka wybitnych muzyków, którzy dzięki pasji i pomysłowości dopieszczają aranżacje kolejnych piosenek. W ich muzycznym towarzystwie artystka pozwala sobie na najbardziej niezwykłą i intymną podróż do własnej krainy dźwięków i subtelności.