Zaznacz stronę

17 grudnia, wtorek, godz. 19.00
Dark Comedy Show
cena biletu: 15 zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu koncertu

Projekt Terror przedstawia: Dark Comedy Show
Nowo powstały Projekt Terror zaprasza na wieczór czarnego humoru podawanego w formie stand-up comedy. Wystąpią Antoni Syrek-Dąbrowski, Czarek Jurkiewicz, Darek Gadowski i Jacek Stramik. Czterech komików z Warszawy, Koszalina i Poznania, tworząc międzymiastową kolaborację artystyczną, chce przenosić wszystkich chętnych i odważnych w świat komediowego hardcoru.

Antoni Syrek-Dąbrowski – uwaga! Komik wysokiego ryzyka. Wyrazisty i bezkompromisowy. Nie boi się przekraczania granic poprawności. Dla żartu jest w stanie zrobić wszystko. Występy dla ludzi o mocnych nerwach. Członek i manager stołecznej grupy Stand-up Polska. Współzałożyciel i improwizator w grupie impro Hofesinka.

Czarek Jurkiewicz – jeden z prekursorów stand-up comedy w Polsce. Występuje od 2008 roku, można go było oglądać w HBO Stand-up Comedy Club oraz obu sezonach Comedy Central Prezentuje. Jego występy kipią psychodelą i chamstwem podawanym w bardzo grzeczny sposób. Członek Stand-up Polska.

Darek Gadowski – na scenie jest otwarty i to niektórych boli. Rzeczywistość go martwi. Unika ludzi bez poczucia humoru. Bardzo chciałby żyć wygodnie. Kiedyś był grzeczny. Teraz jest coraz gorzej. Nie wie, co będzie dalej. Niezbyt dumny mieszkaniec Koszalina. Współzałożyciel Stand-up Koszalin.
https://www.facebook.com/StandupKoszalin

Jacek Stramik – z komentarzy internautów: „dno. Wulgaryzmami i wycieczką na pole religijne nadrabia człowiek swoją marność”. Nie uznaje tematów tabu. Brutalny w żartowaniu z siebie i ze świata. Niewierzący, niepraktykujący, pijący. Zawieszony między Koszalinem a Poznaniem. Współzałożyciel Stand-up Koszalin.