Zaznacz stronę

BEANS ON TOAST

29 marca / piątek

bilety: 25/35 zł

Beans on Toast na pierwszym i jedynym koncercie w Polsce!

Kultowy, wręcz legendarny Beans on Toast wreszcie dotrze do Polski! W piątek, 29 marca, o godz. 19.00 zagra w poznańskim klubie Meskalina (Stary Rynek 5). Promować będzie nowy, już dziesiąty (!) album w dyskografii „A Bird In The Hand”. To nie lada gratka dla fanów muzyki alternatywnej! Jeśli cenisz dobre melodie, szczere zbuntowane teksty, nie może zabraknąć Cię na tym koncercie!

Legenda muzyki folkowej i songwritingu Beans on Toast rusza w Europę, aby promować swój nowy album. Odwiedzi takie miasta jak Berlin, Amsterdam, czy Wiedeń. Między tymi stolicami wreszcie znalazło się miejsce dla Polski! Muzyk pojawi się w Poznaniu. Dziesiąty album studyjny artysty wyjdzie w grudniu. Został nagrany i wyprodukowany przez Bena Lovetta z Mumford & Sons w legendarnym Church Studios , gdzie wcześniej swoje płyty rejestrowali m. in. Bob Dylan, Radiohead i Adele.

W trakcie swojej muzycznej kariery „Fasola” stał się kimś w rodzaju kultowego narodowego skarbu. Ten konsekwentnie walczący trubadur, nie boi się mówić na głos tego co myśli. Ba! Tego, co myślą tysiące ludzi! – Po prostu mówię, jak jest. Tyle, że przy pomocy muzyki – kwituje swoje działania Beans on Toast.

Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są w serwisie goout.net

+

Wszystkie koncerty rozpoczynają się
o godzinie 19.00.
Bilety można nabyć w dniu koncertu,
przy wejściu.