Zaznacz stronę

BEANS ON TOAST

29 marca / piątek

bilety: 20/30 zł

Beans on Toast na pierwszym i jedynym koncercie w Polsce!

Kultowy, wręcz legendarny Beans on Toast wreszcie dotrze do Polski! W piątek, 29 marca, o godz. 19.00 zagra w poznańskim klubie Meskalina (Stary Rynek 5). Promować będzie nowy, już dziesiąty (!) album w dyskografii „A Bird In The Hand”. To nie lada gratka dla fanów muzyki alternatywnej! Jeśli cenisz dobre melodie, szczere zbuntowane teksty, nie może zabraknąć Cię na tym koncercie!

Bilety: 25 zł – przedsprzedaż, 35 zł – w dniu koncertu

Legenda muzyki folkowej i songwritingu Beans on Toast rusza w Europę, aby promować swój nowy album. Odwiedzi takie miasta jak Berlin, Amsterdam, czy Wiedeń. Między tymi stolicami wreszcie znalazło się miejsce dla Polski! Muzyk pojawi się w Poznaniu. Dziesiąty album studyjny artysty wyjdzie w grudniu. Został nagrany i wyprodukowany przez Bena Lovetta z Mumford & Sons w legendarnym Church Studios , gdzie wcześniej swoje płyty rejestrowali m. in. Bob Dylan, Radiohead i Adele.
W trakcie swojej muzycznej kariery „Fasola” stał się kimś w rodzaju kultowego narodowego skarbu. Ten konsekwentnie walczący trubadur, nie boi się mówić na głos tego co myśli. Ba! Tego, co myślą tysiące ludzi! – Po prostu mówię, jak jest. Tyle, że przy pomocy muzyki – kwituje swoje działania Beans on Toast.

Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne są w serwisie goout.net

+

Wszystkie koncerty rozpoczynają się
o godzinie 19.00.
Bilety można nabyć w dniu koncertu,
przy wejściu.