Zaznacz stronę

bou4 grudnia
Alasdair Bouch
Bilet: 10 zł

Alasdair Bouch pochodzi z Wielkiej Brytanii, ale aktualnie mieszka w Pradze, stolicy Czech. Jego muzyka to połączenie alternatywnego folku, bluesa i popu. W dorobku ma dwa albumy: „First Person Singular” i „Second-Hand Lullabies”. Druga płyta trafiła do sklepów tego lata.

Alasdair zagrał już setki koncertów (tylko w 2010 roku było ich 150!!!) na terenie całego świata, m.in. w Nowej Zelandii, Belgii czy Laosie! Do Polski przybył po raz pierwszy w czerwcu 2011 roku. Dał pięć koncertów i podbił serca naszej publiczności. Warto podkreślić, że między występami zarejestrował teledysk do jednej ze swoich piosenek „The Conquistador Repents”. Nagrany został na Śląsku. Reżyserem teledysku jest Michalina Mrożek. Klip można zobaczyć pod adresem youtu.be/vvX4BezlMSQ. Światowa premiera teledysku miała miejsce podczas wakacji.

Muzyka Alasdaira spodobała się w Polsce do tego stopnia, że agencja koncertowa Borówka postanowiła ponownie sprowadzić Brytyjczyka do naszego kraju. I to jeszcze w tym roku! W grudniu przyleci na 11 koncertów! Aby je zagrać przemierzy 2011 kilometrów.
Tu można posłuchać Alasdaira Boucha: www.myspace.com/myalasdair
Tu można zobaczyć Brytyjczyka w Balcony TV: