Zaznacz stronę

agatha223 lutego, niedziela, godz. 19.00
Agatha
cena biletu: 12 zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu koncertu

Agatha tworzy muzykę, teksty i do tego pięknie czaruje głosem. W ten oto sposób powstają melodyjne, akustyczne utwory.
Minimalizm dźwięków zestawiony z subtelnym, lecz głębokim wokalem roztacza magiczny, intymny nastrój…

Agatha została zauważona w 2011 roku w konkursie muzycznym “Make More Music”. „Wśród tysiąca nadesłanych nagrań od razu zauważyliśmy dziewczynę o fantastycznym głosie” – mówił Piotr Metz, jeden z jurorów konkursu. W lipcu 2012 roku, w Preisner Studio, w Niepołomicach pod Krakowem, artystka nagrała 11 utworów, które razem tworzą debiutancki album Agathy “As I Am”.
Od tego czasu odwiedziła kilka miast w Polsce. Ma za sobą również dwa koncerty radiowe- w poznańskim Radio Merkury, realizowanym na żywo z Klubokawiarni Meskalina, oraz w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce.

Podczas koncertów Agatha poza kompozycjami, które można usłyszeć na płycie „As I Am” prezentuje również świeżo napisane utwory. Artystce towarzyszy gitarzysta, Jacek Długosz.

Jacek jest absolwentem Szkoły Muzycznej II stopnia im. Władysława Żeleńskiego w Krakowie oraz Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Jest laureatem wielu konkursów w kraju i zagranicą zarówno jako gitarzysta klasyczny jak i rozrywkowy.

https://www.facebook.com/music.agatha
http://www.youtube.com/user/agathamusicvideo
https://soundcloud.com/agatha-music