Zaznacz stronę

20 maja, poniedziałek, godz. 20.00
Hello Mark
wstęp wolny

hello_mark

Szóstka przyjaciół grających w różnych grupach postanowiła połączyć siły i stworzyć coś, co odbiega od ich dotychczasowych dokonań. Jesienią 2011 odbyły się pierwsze, intensywne próby. Wówczas została też zarejestrowana sesja „live@home – „te cztery utwory, to były w ogóle pierwsze kawałki jakie napisaliśmy. Początkowo chodziło o to, żeby wysłać to do znajomych i załatwić w ten sposób jakiś koncert. A ponieważ wyszło przyzwoicie – wrzuciliśmy całość do internetu. Szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się tak pozytywnych reakcji – twierdzą muzycy. A przyjęcie faktycznie było bardzo ciepłe – głos wielkopolski uznał grupę za jedną z „poznańskich nadziei roku 2012, nagrania pojawiły się w radiowej czwórce, esce rock i stacjach lokalnych.
Później przyszedł czas na koncerty w klubach zachodniej polski i ten dotąd najważniejszy – transmitowany na żywo występ w programie iv polskiego radia, który do dziś można obejrzeć w internecie.
Pod koniec lipca grupa weszła do studia, by zarejestrować materiał na debiutancki album. Którego premiera będzie w dniu koncertu w meskalinie.
Skład zespołu:
Oskar Staszak – śpiew
Michał Kmieciak – klawisze
Michał Białobrzeski – gitara
Filip Kwadrat Martyniec – bas
Adam Fordon – perkusja

WWW.FACEBOOK.COM/HELLOMARKMUSIC
www.youtube.com/hellomarkmusic
WWW.HELLOMARKMUSIC.COM