Zaznacz stronę

snowman37 grudnia, piątek, godz. 20.00
10 LAT poznańskiej grupy Snowman & Goście: Muchy, Grabek, Bajzel, Twillite, Maja Koman, We Call It A Sound, Ballaun, Łukasz Lach (L.Stadt)
wejście od 19
bilety: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu – dostępne tylko w klubie

Ten urodzinowy koncert jest jednodniowym festiwalem z okazji 10-lecia działalności grupy Snowman. Na kameralniej scenie w Meskalinie zaprezentują się również przyjaciele i goście zespołu. Domowy klimat koncertu gwarantuje wieloletnia przyjaźń klubu z zespołem, wystarczy przypomnieć, że Snowman grał na otwarciu Meskaliny. Większośc z zaproszonych Gości przynajmniej raz koncertowała w Meskalinie.

Wśród gości są zespoły i artyści cenieni na krajowej scenie muzycznej. W takim składzie dotąd nie występowali na żadnej imprezie. Mimo, że wszyscy zaliczyli naważniejsze festiwale od OFF Festiwalu, OpenAir po Męskie Granie, to takiego wydarzenia jeszcze nie było.

Formuła tego koncertu zakłada, że każdy z zaproszonych Gości wykona dwa utwory własne i cover wybranego utworu Snowmana. Można założyć, że w trakcie koncertu dojdzie do niezaplanowanych wspólnych jamów i improwizacji.